Zistite viac o pakujsa.sk

Cestovanie s projektom pakujsa.sk

V roku 2017 vyhlásil Union súťaž s cieľom nájsť svojho oficiálneho cestovateľského blogera. Zadanie znelo jednoducho: natoč vlog z najnudnejšieho miesta na svete. Výhercom sa stal Patrik Paulínyi, a jeho video si môžete pozrieť tu:

 

 

Patrik cestuje pod vlajkou Unionu po celom svete už od roku 2017 a pravidelne prináša bohatú nádielku pútavých videí. Tak vzniklo pakujsa.sk. Dnes otvárame našu cestovateľskú platformu pre všetkých, ktorí chcú zdieľať svoje zážitky z ciest.

 

Snahou projektu je inšpirovať ľudí, motivovať ich k cestovaniu a ponúkať im dôvody, aby sa spakovali. Prečo ? Cestovanie z nás robí lepších ľudí. Rozhľadených ľudí. Vidíme aj iný svet a spôsob žitia než ten, na ktorý sme zvyknutí. Spoznávame iné kultúry, nadväzujeme priateľstva, ochutnávame nové jedlá, cítime nové vône, sme tolerantní k rozmanitosti.

 

Uvedomujeme si, že sme slobodní a máme možnosť prekročiť hranice všedných dní. Máme zážitky na celý život. Všetko to, čo nám svet ponúka, následne po návrate aplikujeme aj do bežného života a tým obohacujeme seba a svojich priateľov.

 

Cestovanie je jednoducho úžasná vec, ale ako raz niekto múdry povedal, Šťastie je skutočné len vtedy, keď je zdieľané. A preto je tu pakujsa.sk. Objavuj, cestuj, zdieľaj.